Hakkımızda

HakkımızdaYapı sektöründe köklü geçmişe sahip olan GÜZEL ailesi bu birikim doğrultusunda 1998 yılında Güzeltaş Alüminyum ve pvc İth. İhr. Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur.
kurulduğu andan itibaren Kapı-Pencere Sektöründe müşterilerinin alüminyum profil ve doğrama ihtiyaçlarına hizmet vererek başlamıştır.
Yapı sektörüne kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile girmiş, bütün üretim politikasını buna göre belirlemiş ve her geçen gün sektörün yakından takipçisi olarak hizmet kalitesini biraz daha yükseltmiştir.
Bu gün gelinen noktada tecrübe ile teknolojik yenilikleri üretimde birleştirmeyi başarmış, kurumsal bir yapıya kavuşmuş, güçlü ekipmanları, yüksek kapasite üretimi ve sektöre dair yeniliklerle donatılmış çalışanları ile sektördeki boşluğu doldurmaktadır.
Yapı sektörüne bir bütün olarak bakan bu modern anlayışla alüminyum uygulama ve pvc Distribütörlüğü ile yenilikçi tarzı sektöre yeni bir boyut getirmiştir. Özgün tasarımları ,modern bakış açısı ve insana hizmet odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kendine sektörde saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.
GÜZELTAŞ YAPI Geleceğe dair hedeflerini yine bu anlayış üzerine kurmakta, bu yönde yatırımlarına süratle devam etmektedir.
2007 Yılı ile birlikte hedeflerini revize ederek çıta yükselten GÜZELTAŞ YAPI sektörün ihtiyacı doğrultusunda ‘’GTAmembran kapıları, BIAD vakum tüplü güneş enerji sistemleri’’ markalarını faaliyet ederek, yapı sektöründe tedarikçi konumunu sağlamlaştırmakla birlikte, anahtar teslim konutlar ile de sektördeki kalitenin öncüsü olmakta kararlıdır.